Książki romanse, które warto przeczytać jesienią. Nowości!

[REKLAMA]

Zimno, deszczowo i brzydko? Takie są uroki właśnie jesieni! Na szczęście istnieje wiele sprytnych metod na to, żeby rozgrzać się w niesprzyjające aurą dni i skutecznie pobudzić krążenie. Mało tego, wcale nie mówimy tu o metodach wyskokowych! Od lat polskie czytelniczki doskonale rozgrzewają się przy lekturze z nutką pikanterii, romansu i uczucia, jakie budzi się między dwojgiem bohaterów na łamach książek. Tej jesieni inaczej nie będzie!

Jakie książki romanse warto przeczytać w tym sezonie?

Zarówno polskie, jaki zagraniczna wydawnictwa specjalizujące się w powieściach romantycznych dla kobiet, nie próżnują i podsuwają coraz to nowe, inspirujące lektury. Wśród wydań można znaleźć doskonale znanych autorów, mistrzów i mistrzynie z kategorii książek romantycznych, ale i wielu aspirujących nowicjuszy, którym zależy na tym, by zaistnieć na rynku i napisać coś, co zafascynuje czytelnika.

Polski rynek wydań romantycznych również nie śpi! Na jesienne wieczory wydawnictwo Waspos specjalizujące się w tego typu powieściach proponuje aż 5 nowości z działu książki romanse!

  • „Nie zapomnisz o tym, co ci zrobiłem” od Alex Sand (książka już dostępna w Empiku, pod adresem: https://www.empik.com/nie-zapomnisz-o-tym-co-ci-zrobilem-sand-alex,p1279645246,ksiazka-p )
  • „Karczmarka” od Katarzyny Muszyńskiej (już dostępna w Empiku)
  • „W imię zemsty” od Kingi Litkowiec (dostępna w Empiku)
  • „Ernesto Verde. Ostateczna rozgrywka” od Pauliny Nowaczyk (dostępna)
  • Oraz „Teija. Czarna róża” od Alexandry Claire (dostępna)

Każda z tych książek to doskonały pomysł na to, by dobrze wykorzystać chłodną, jesienną aurę i chowając się pod ciepłym kocem, wlać sobie w serce nieco przyjemnych emocji. W książkach znajdziemy zarówno wątki romantyczne, obyczajowe, mafijne, przygodowe, jak i sięgające do dalekich czasów, w których bohaterowie mimo przeciwności losu, zbliżali się do siebie, odkrywając uczucie, jakim jest miłość.

Nie bez powodu mówi się, że książki romanse wprawiają nas w dobry nastrój. I o to właśnie chodzi, żeby wieczorami, w których normalnie czulibyśmy się z racji jesieni nieco bardziej depresyjnie, znaleźć dla siebie chwilę magii. Z nosem zanurzonym w książce oczywiście!

Czy warto po nie sięgnąć? Oczywiście! Nie dajmy się zwariować smutnej aurze i sprawdźmy, jak czytanie książek może poprawić nasze samopoczucie. Efekty? Bezcenne.

One thought on “Książki romanse, które warto przeczytać jesienią. Nowości!

  1. Kinga

    14 października, 2021 at 5:31pm

    Ja wolę erotyki niż romanse. Lepiej dogrzewają 😉

Dodaj komentarz

Email niezostanie opublikowany. Imię i Email są obowiązkowe.