Mobilny router XOXO WiFi na podróż za granicę

W obecnych czasach niezależnie od tego czy czeka Cię podróż służbowa czy urlop bardzo ważne jest by zapewnić sobie dobry pakiet internetowy. Dzięki niemu, nawet będąc w najdalszych zakątkach świata, będziesz w stanie pozostać w kontakcie z bliskimi. Możesz także szybko sprawdzić najciekawsze atrakcje turystyczne w okolicy oraz udostępniać zdjęcia i filmiki z podróży na swoich portalach społecznościowych. Jeśli wyjeżdżasz w celach służbowych, bez problemu sprawdzisz skrzynkę mailową i połączysz się na wideokonferencję. Korzystając z Internetu na wyjeździe, pozostajesz całkowicie niezależny i masz możliwość na bieżąco śledzić informacje ze świata, co jest szczególnie ważne w czasie podróży.

Jak działa XOXO WiFi?

XOXO WiFi to router wielkości telefonu komórkowego, który dzięki wbudowanej technologii E-SIM w zaledwie kilka sekund łączy się z najlepszym lokalnym operatorem i udostępnia sygnał jako połączenie WiFi. Pozwala to uniknąć nieprzewidzianych kosztów roamingowych oraz cieszyć się najlepszym możliwym internetem w danym miejscu. Dodatkowo, XOXO WiFi jest bardzo proste w obsłudze i nie wymaga żadnych konfiguracji – jeden przycisk i gotowe!

Co wyróżnia XOXO WiFi?

XOXO WiFi to przede wszystkim mobilny Internet na podróż – dzięki współpracy z setkami operatorów na całym świecie, oferujemy tani i dobrej jakości Internet w ponad 150 krajach! Nowoczesna technologia sprawia, że router zapewnia dostęp do kilku operatorów w każdym kraju, a dodatkowo automatycznie łączy się z tą siecią, która ma najlepszy zasięg w danym miejscu. Oznacza to, że wynajmując XOXO WiFi, masz zasięg 350 kart SIM z całego świata.

Router zapewnia nielimitowany Internet na wyjazd (nawet jeśli wykorzystasz wykupiony dzienny pakiet danych, wciąż będziesz miał dostęp do Internetu).  Ponadto, wbudowane w routerze zabezpieczenia chronią Twoje dane przed niepowołanym dostępem.

Zalety korzystania z XOXO WiFi

XOXO WiFi to szereg korzyści! Przede wszystkim:

 • zyskujesz nielimitowany, bezpieczny i o wysokiej jakości połączenia Internet w podróży,
 • prosta obsługa – router posiada tylko jeden przycisk i samodzielnie łączy się z najlepszym operatorem lokalnym,
 • naładowana do pełna bateria routera pozwala na ciągłą pracę do 12 godzin,
 • możesz podłączyć do routera aż 5 urządzeń jednocześnie,
 • gwarancja bezpieczeństwa – XOXO WiFi posiada wbudowane najnowocześniejsze technologie zabezpieczające Twoje dane przed włamaniem,
 • zyskujesz Internet w ponad 140 krajach na całym świecie (internet w czasie międzylądowań w innych krajach otrzymujesz za darmo),
 • brak ukrytych kosztów i konieczności zawierania umów – za router wraz z internetem płacisz z góry podczas składania zamówienia.

XOXO WiFi to znakomity internet w podróży. Spraw, by Twoja podróż była wygodniejsza i bezpieczniejsza!

Artykuł sponsorowany

One thought on “Mobilny router XOXO WiFi na podróż za granicę

 1. 89 STUDIO

  19 grudnia, 2023 at 5:28pm

  Ciekawa opcja najmu urządzenia bez konieczności szukania lokalnego operatora z kartą sim. Nie stosowałem jeszcze tego rozwiązania.

Dodaj komentarz

Email niezostanie opublikowany. Imię i Email są obowiązkowe.