Dlaczego warto pozostawić samochód na parkingu przy lotnisku?

Wakacje to wymarzony czas dla każdego. Wszystko dokładnie zaplanowałeś, wykupiłeś wycieczkę, spakowałeś walizki, a co z Twoim samochodem?

To właśnie ta jedna rzecz, o której nie pomyślałeś. Być może uznasz, że wybranie się własnym autem na lotnisko to zbędny luksus. Zawsze możesz jechać na lotnisko komunikacją miejską. Jednak nie jest to zbyt wygodna opcja, biorąc pod uwagę spakowane na wczasy walizki. Możesz również zamówić taksówkę. Mimo, że to jest już droższe rozwiązanie, to jednak bez porównania wygodniejsze. Mieszkasz w Pyrzowicach obok Katowic, więc to nie problem. Na lotnisko nie jest wcale tak daleko. Poza tym taksówkarz bez większych kłopotów zabierze Ciebie i Twoją rodzinę oraz zmieści bagaże. Zastanawiasz się, czy nie lepiej by było, gdyby Twój samochód poczekał koło domu na Twój powrót. Przecież masz garaż, więc dlaczego miałbyś dodatkowo płacić za parking. Twój wyjazd potrwa dziesięć dni. Czy jednak na pewno jest to bezpieczne, aby pozostawić auto na tak długo bez kontroli?

Bez problemu, za to z wygodą i komfortem

Pozostawienie auta przy domu nie zawsze jest dobrym pomysłem. Jeśli nie masz garażu narażasz je dodatkowo na zainteresowanie wandali, które mogą je zniszczyć. Stojące na poboczu czy osiedlowym parkingu auto narażone jest nawet na nieopatrzne uderzenia, otarcia, których mogą dopuścić się przechodnie. Sprawa nie jest prosta, nawet, gdy Twój samochód jest garażowany, może zostać skradziony. Twoje nieobecność przez kilka czy kilkanaście dni, to nie lada gratka dla złodzieja. Lepszym rozwiązaniem jest po prostu odstawienie samochodu na parking obok lotniska. Zostaniesz odwieziony pod terminal na koszt firmy i również przywieziony po odbiór auta, po powrocie z wakacji. To wygodne i komfortowe rozwiązanie.

Zapewnione bezpieczeństwo

Nigdy nie masz pewności, co może dziać się z Twoim autem podczas Twojej nieobecności w domu. A przecież nie chcesz się zamartwiać podczas wakacji czy na pewno wszystko w porządku, czy nie zostało ona skradzione bądź zniszczone. Parking przy lotnisku gwarantuję bezpieczeństwo dla Twojego samochodu i tym samym spokojne wakacje dla Ciebie. Samochód znajduje się tam pod opieką profesjonalnej obsługi. Parkingi są chronione i znajdują się w bezpiecznej lokalizacji.

Bez zbędnych formalności

Nic tak nie denerwuje jak mnóstwo papierków do wypełnienia. Na szczęście nie ma tutaj dużej biurokracji. Rezerwacje miejsca parkingowego odbywa się w prosty sposób. W wielu przypadkach można to zrobić przez Internet. Wystarczy wydrukować wówczas bilet parkingowy. Nawet, jeśli robisz to na miejscu, to szybko załatwisz sprawę z obsługą lotniska. Nie ma, więc skomplikowanych, wielostronicowych umów. A co w przypadku, kiedy lot zostanie odwołany czy przesunięty, a Ty zarezerwowałeś już bilet parkingowy? Nie ma z tym najmniejszego problemu. Z łatwością możesz zgłosisz chęć przebukowania biletu na inny termin albo anulowanie rezerwacji. W większości przypadków nie wiąże się to z dodatkowymi kosztami.

Artykuł powstał dzięki firmie http://parkinghatlapa.pl/ właścicielowi parkingu przy lotnisku Katowice – Pyrzowice.

One thought on “Dlaczego warto pozostawić samochód na parkingu przy lotnisku?

  1. Witold

    28 listopada, 2017 at 9:15am

    Fajny artykuł 🙂 dzięki!

Dodaj komentarz

Email niezostanie opublikowany. Imię i Email są obowiązkowe.