Dlaczego koszula nocna jest lepsza od piżamy?

Wydaje się, że znalezienie odzieży nocnej nie sprawia większego problemu. Faktem jest, że fasonów na rynku nie brakuje. Jedne kobiety stawiają na piżamy, inne wolą koszulki nocne. Jest wiele kryteriów, które powinny być brane pod uwagę przy takim wyborze. W tym artykule postaramy się Was przekonać do koszulek do spania, choć czy na pewno musimy to robić?

Jakie korzyści niesie w sobie spanie w koszulce nocnej?

Nie ulega wątpliwości, że koszule nocne niosą w sobie wiele zalet. Tak więc tzw. halki to dla wielu kobiet podstawowa i najlepsza bielizna nocna, ciesząca się taką samą, a nawet i większą piżamą. Oczywiście wybór jest tak bogaty, czego najlepszym dowodem jest sklep z bielizną damską Lovita, że każda kobieta znajdzie coś w sam raz dla siebie. Do wyboru są koszulki z rękawem o długości 3/4, o kroju koszulowym, na ramiączkach, ze wstawkami koronkowymi, koszulki typu przedłużony T-shirt czy typowe halki. Oczywiście to tylko kilka propozycji do wyboru. Każda kobieta na pewno znajdzie tutaj coś w sam raz dla siebie. Również dlatego, że koszule nocne to nie tylko krój klasyczny, ale także wersja seksowna, na przykład koszule o większym dekolcie czy z dołączoną koronką. Wówczas koszulka do spania zmienia się w seksowną bieliznę nocną, podkreślając kobiece wdzięki.

Dlaczego koszula nocna jest lepsza od piżamy?

Bez wątpienia swoje zalety mają również piżamy. Przede wszystkim są one wygodne, jednak w tym artykule skupiamy się na przewadze koszul nocnych nad piżamami. Część kobiet uważa, że piżamy są lepsze na zimę, gdyż lepiej trzymają ciepło. Bez wątpienia tak, choć nie zapominajmy, że dobrze się tu sprawdzi też koszula nocna, choć tylko o dłuższym fasonie. Jeżeli któraś kobieta marznie w nogi, zawsze założyć może też skarpetki.

Na pewno wiele wyżej koszule nocne cenią sobie kobiety w ciąży, jak również matki karmiące piersią. Obecnie wybór jest na tyle szeroki, również w sklepie Lovita, że karmiące matki znajdą koszule o fasonie z zapinanymi guzikami lub delikatnym zamkiem z przodu. Dzięki temu jest bardzo prosty dostęp do piersi. Karmiąca mama nie musi ściągać lub podwijać piżamy. Koszule o specjalnym fasonie są więc znacznie wygodniejsze, a to podstawa dla kobiet, które w ciągu nocy, aby nakarmić malucha, budzić się muszą nawet kilkukrotnie.

Pośród koszul dostępnych na rynku są również koszulki ciążowe. Jak nie trudno się domyślić, mają one obszerny i luźny krój, co jest w tym przypadku najważniejsze. Luźna koszulka, która nie ma żadnej gumki w talii, nie ściska brzucha, jak mają to w zwyczaju piżamy. Oczywiście nie trzeba być ekspertem, aby zgadnąć, że w końcu piżamy staną się zbyt małe.

Widać w związku z tym wyraźnie, że koszule to optymalna odzież nocna. Z jednej strony są komfortowe, odpowiednie dla wszystkich kobiet, w specjalnych krojach nawet dla ciężarnych i karmiących mam. Oczywiście nie sposób nie zauważyć, że to również bardzo szeroki wybór. Wśród koszul nocnych są również naprawdę seksowne halki, które potrafią rozpalić nawet najbardziej oziębłych mężczyzn.

Szeroką ich ofertę zawiera w sobie sklep Lovita. Opinie klientek na temat znajdujących się w jego ofercie koszul – podobnie zresztą jak piżam – są niemal w 100% pozytywne. W związku z tym każda kobieta w sklepie z bielizną Lovita na pewno znajdzie coś w sam raz dla siebie.

Comments are closed.