Kompensatory gumowe Powerz – pod znakiem europejskiej jakości. Rozwiązujemy zadania kompensacji we wszystkich gałęziach przemysłu

Przedsiębiorstwo Powerz specjalizuje się dziś w projektowaniu, produkcji i dostarczaniu kompensatorów gumowych wykonanych według standardów światowych, z gwarancją jakości.

Kompensatory gumowe są produkowane z zastosowaniem nowoczesnych technologii i materiałów innowacyjnych. Należy zauważyć, że wszystkie materiały, użyte do produkcji, przechodzą niezbędną kontrolę i badania niezawodności, co gwarantuje długi okres użytkowania produktu końcowego. Stałymi dostawcami materiałów na dzień dzisiejszy są wiodący producenci z Europy.

Kierownictwo Powerz zwraca ogromną uwagę na produkcyjnej bazie przedsiębiorstwa, uzupełniając ją w sprzęt nowoczesny i wprowadzając w niej technologie najnowsze.

Kompensatory gumowe Powerz mają w krajach Europy popyt dzięki swojej niezawodności i pracy ciągłej.

Powerz – to jest przedsiębiorstwo konkurencyjne, odpowiedzialne za jakość każdego wyprodukowanego kompensatora gumowego.

Nawiasem mówiąc, kompensator gumowy, wyprodukowany w naszym przedsiębiorstwie, posiada swój numer indywidualny, za pomocą którego jest możliwe odzyskanie wszystkich danych w celu późniejszego jego wymiany.

Nasi specjaliści produkują kompensatory gumowe wysokiej jakości. Inżynierowie Powerz zwracają szczególną uwagę na projekty, które wymagają podejścia indywidualnego.

Celem przedsiębiorstwa Powerz – jest rozwiązywać zadania kompensacji we wszystkich gałęziach przemysłu, przy użyciu zaawansowanego światowego doświadczenia w produkcji materiałów innowacyjnych.

Kompensatory gumowe wysokiej jakości, posiadają wszystkie niezbędne certyfikaty. Przedsiębiorstwo Powerz jest odpowiedzialne za jakość i niezawodność sprzętu produkowanego, dlatego ze swojej strony udziela gwarancji na sprawne działanie w całym okresie eksploatacji.

W razie jakichkolwiek pytań zawsze można zasięgnąć porady u naszych specjalistów pod numerem telefonu: +49 8631 166 88 38 lub zostawić nam wiadomość e-mail na adres: info@rubberexpansionjoints.eu.

 

Powerz GmbH

Aluminiumstr. 1

84513 Töging

Germany

Tel.: +49 8631 166 88 38

Fax: +498631 166 08 35

E-Mail: info@rubberexpansionjoints.eu

Dodaj komentarz

Email niezostanie opublikowany. Imię i Email są obowiązkowe.