Gdzie kupić bilet na bus do Polski?

Chcesz dowiedzieć się, gdzie kupić bilet na bus do Polski? Oto dobre wieści i nowe możliwości. Teraz nie musisz już przeszukiwać wielu stron, aby znaleźć i kupić bilet. W nowej wyszukiwarce przejazdów busami i autokarami Flotea.pl zgromadzone są oferty wielu przewoźników.

Co to oznacza dla Ciebie? Wygodę i oszczędność czasu. W jednym miejscu znajdziesz wiele ofert w wybranym przez siebie terminie. Porównasz ceny i zobaczysz, jakim busem pojedziesz z wybranym przewoźnikiem. Jeżeli masz wysokie wymagania, możesz nawet w wyszukiwarce ustawić wyszukiwanie ofert przejazdów z WiFi, klimatyzacją etc.

Zakup biletu na bus do Polski z Flotea.pl

Zakup biletu na bus do Polski jest bardzo prosty i wygodny. Zacznijmy od początku, przedstawimy cały proces krok po kroku.

Najpierw znajdź swoje połączenie. Na stronie głównej Flotea.pl znajdziesz wyszukiwarkę, czyli dwa pola „skąd” i „dokąd” oraz przycisk szukaj. Wypełnij pola. Jeżeli na przykład mieszkasz w Berlinie i szukasz busów do Wrocławia, wpisz Berlin w polu „skąd” i Wrocław w polu „dokąd”, a następnie kliknij przycisk „Szukaj”. Zobacz listę ofert na wybranej przez Ciebie trasie.

Przejrzyj oferty, porównaj ceny, przewoźników, czas odjazdu. Wybierz ofertę przejazdu, która najbardziej Ci odpowiada i kliknij na niej przycisk „Wybierz”.

Teraz jesteś na stronie zamówienia busa do Polski. Tutaj możesz:

  • skontaktować się telefonicznie z wybranym przewoźnikiem
  • zarezerwować bilet i zapłacić kierowcy w busie
  • wygodnie kupić bilet online i pobrać go na smartfon lub wydrukować

Kontakt telefoniczny z przewoźnikiem

Jeżeli chcesz wybrać tradycyjną formę kontaktu, zadać dodatkowe pytania itp. kliknij na dole strony w pierwsze cyfry numeru telefonu. Wtedy pojawi się cały numer i możesz zadzwonić do przewoźnika. Opłaty za połączenie odpowiadają taryfom Twojego operatora.

Rezerwacja biletu na bus do Polski

Chcesz zapłacić w busie? Wypełnij swoje dane, przeczytaj i zaakceptuj regulamin, a następnie kliknij w przycisk „Zarezerwuj”. Twoje dane i informacje o zamówieniu zostaną przesłane do przewoźnika. W dzień wyjazdu, zapłacisz za bilet wsiadając do busa.

Zakup biletu na bus do Polski przez internet

Jeżeli lubisz nowoczesne i wygodne rozwiązania, możesz kupić bilet na bus do Polski korzystając z systemu płatności online dostępnego na Flotea.pl. Płatności odbywają się za pomocą znanego i bezpiecznego systemu PayU. Aby kupić bilet online, po wypełnieniu danych kliknij przycisk „Kup bilet”. Otworzy się strona, na której wybierzesz swój bank, a następnie przejdziesz do logowania i strony przelewu.

Po dokonaniu przelewu Twój bilet pojawi się w Panelu Klienta Flotea.pl. Bilet możesz pobrać na smartfon, wysłać mailem lub wydrukować.

One thought on “Gdzie kupić bilet na bus do Polski?

  1. Cpecius

    16 października, 2017 at 8:35pm

    Bardzo Ciekawie opisany sposób na pozyskanie Busa. Polecam serdecznie przeczytać całość 🙂

Dodaj komentarz

Email niezostanie opublikowany. Imię i Email są obowiązkowe.