Wybieramy prezent dla mężczyzny

[REKLAMA]

Wydaje się, że z wyborem prezentu dla mężczyzny większego problemu nie ma. Z pewnością o wiele łatwiej trafić w gusta osobników płci męskiej, aniżeli jest to w przypadku kobiet. Ponadto mężczyzna niezależnie od prezentu się nie obrazi, a jak nawet nie ma pomysłu na upominek, w ręce solenizanta trafić może dobry i wytrawny trunek. Mimo wszystko warto się postarać nieco bardziej i tym samym postawić na coś, co będzie praktyczne. Co wybrać? Oto kilka propozycji.

Tarcza do darta

Wielu Polaków ze sportem jest na bakier. Co gorsza, nic też nie wskazuje na to, że w najbliższym czasie się to zmieni. Jedni na aktywność nie mają czasu, innym się po prostu nie chce. Szkoda, bo stąd już tylko niewielki krok do nadwagi, a co za tym idzie chorób serca i innych problemów zdrowotnych. Jeśli trudno zachęcić kogoś do aktywności w formie jazdy na rowerze czy biegania, być może warto zastanowić się nad połączeniem sportu i rozrywki. Tutaj na pierwszy szereg wysuwa się dart, choć wielu nie kojarzy rzutek ze sportem. Być może słusznie, ponieważ zawody darta z mistrzostwami świata na czele to rozgrywka, w której na ogół udział biorą mężczyźni z okrągłym brzuszkiem, a na trybunach przelewają się hektolitry piwa. Nie ma jednak wątpliwości co do tego, że dart to znakomita zabawa. Tarcza do darta sprawdzi się więc podczas wielu spotkań z przyjaciółmi, podobnie jak dobrze wszystkim znane i oblegane w barach piłkarzyki czy bilard.

Akcesoria sportowe

Dla miłośnika sportu i aktywnego trybu życia na pewno warto kupić dobrą torbę sportową czy nawet przeznaczony dla sportowców zegarek. Tańsze, choć nieco mniej ekskluzywne będą rękawice treningowe czy przeznaczone do fitness gumy.

Coś dla turysty

Problemu z wyborem prezentu nie będzie też dla turysty i miłośnika wycieczek. Tutaj możliwości jest naprawdę sporo. Tak więc takiej osobie przydać się może na przykład bielizna termoaktywna. Jeśli komuś taki prezent wydaje się mało atrakcyjny, równie dobrze postawić można na czołową latarkę czy dobry, przeznaczony turystom plecak. Z pewnością praktyczny może być też zestaw naczyń.

Ciekawym akcesorium jest też nóż składany „Mushroom”. Jak wskazuje jego nazwa, jest to nóż dla grzybiarzy. Z jednej strony ma ostrze, z drugiej natomiast rękojeść zakończoną pędzelkiem. Łatwo się domyślić, że taki pędzelek jest tu przeznaczony do czyszczenia znalezionych grzybów. Oby solenizant mógł go używać jak najczęściej, a grzyby jak najzdrowsze i jak największe.

Do domu

Prezentem może być również coś praktycznego, co przyda się w domu na co dzień. Co mamy na myśli? Przykładem może być zestaw noży kuchennych. Oczywiście powinny one być dobrze opakowane, a więc musi to być zestaw przeznaczony na prezent.

Możliwości jest więc całkiem sporo, ale nie ulega wątpliwości, że sprawę prezentu warto dobrze przemyśleć. W związku z tym jego zakupu nie można zostawiać na ostatnią chwilę. Lepiej dać sobie czas i w upominek uzbroić się nieco wcześniej. W innym wypadku rzeczywiście pozostanie wręczenie solenizantowi zwykłego „whiskacza”.

3 thoughts on “Wybieramy prezent dla mężczyzny

 1. Hawaiian

  29 czerwca, 2018 at 9:13pm

  Super artykuł.
  Widać, że masz wiedzę na ten temat.

 2. Krzysiuu11

  30 lipca, 2018 at 10:54am

  Zdecydowanie mężczyźni lubią coś praktycznego. Taki nożyk do grzybów wcale nie byłby zły. Oczywiście czasami można postawić na coś prostego – flaszka.

Dodaj komentarz

Email niezostanie opublikowany. Imię i Email są obowiązkowe.