Czy skutecznego podrywania można się nauczyć ?

Wielu mężczyzn ma kłopoty w relacjach z kobietami. Niektórzy są przesadnie nieśmiali, przez co w ogóle nie mogą nawiązać nowej znajomości, która potem mogłaby przerodzić się w coś większego. Są też faceci, którzy są zbyt pewni siebie. Niektórym kobietom taka postawa również może nie przypaść do gustu.

Każdy nieszczęśliwy mężczyzna, który chciałby poznać jakąś panią, a ma z tym kolosalne kłopoty, ma nadzieję w końcu zmienić ten fakt. Wielu z nich trafia na strony, na których inni mężczyźni oferują im kursy czy porady dotyczące skutecznego podrywania. Czy jednak tego można w ogóle się nauczyć?

Naszym zdaniem, jest ku temu duża szansa. Nie ma co ukrywać – nie każdy z facetów jest wyjątkowo przystojny, elokwentny, zadbany czy bogaty. Jeśli ktoś posiada wszystkie te cechy, bez problemów znajduje sobie kolejne kobiety. Takich mężczyzn jest jednak mało. Faceci muszą być świadomi swojej wartości, ponieważ wtedy uda im się przekonać do siebie daną kobietę. Czy można nauczyć się skutecznie podrywać? Uważamy, że tak. W Internecie można znaleźć wiele portali, na których jest szansa dowiedzieć się dużej ilości cennych wskazówek w tym temacie.

Dzięki temu, każdy mężczyzna może zaznajomić się z pewnymi metodami podrywu. Chodzi nie tylko o teksty czy pierwsze słowa wypowiedziane w kierunku konkretnej kobiety. To również szereg innych elementów, których można się nauczyć. Jakich? Kluczowa jest prezencja danego mężczyzny. Nie każdy jest wyjątkowo przystojny, ale wszyscy faceci mogą wydobyć z siebie to, co najlepsze. Kobiety znacznie częściej przystają na propozycje dalszych spotkań od panów, którzy są schludnie ubrani i zadbani.

Trzeba też podkreślić, że nikt nie urodził się od razu skutecznym podrywaczem. Nawet najwięksi fachowcy w tej branży krok po kroku nabywali pewne umiejętności. Nie oznacza to, że inni też nie mogą pójść tą drogą. Wystarczy tylko uważnie czytać (czy słuchać) udzielanych rad i konsekwentnie wcielać je w życie. Po pewnym czasie dany facet powinien nabyć określoną pewność siebie, która pomoże mu w znacznie lepszym nawiązywaniu nowych znajomości.

Warto też zaznaczyć, że praktyka czyni mistrza także odnośnie tego tematu. Jeśli ktoś będzie siedział wiecznie zmartwiony w zaciszu własnego mieszkania, to nie ma szans nikogo poznać. Nie daje sobie nawet na to żadnej okazji! Aby nauka skutecznego podrywania była optymalna, trzeba jak najczęściej rozmawiać z kobietami. To pozwala dowiedzieć się, jakie są ich upodobania i preferencje. Dzięki temu, można zaznajomić się z ich ulubionymi tematami oraz takimi, których najlepiej nigdy nie poruszać.

Uważamy zatem, że nawet bardzo nieśmiała osoba jest w stanie nauczyć się skutecznie podrywać płeć przeciwną. Podobnie jest z osobami zbyt pewnymi siebie. One też mogą zmienić styl swoich rozmów z nowo poznanymi kobietami, aby kolejne spotkania były możliwe. Trzeba jednak jak najczęściej wychodzić z domu i rozmawiać z paniami. Nabyte doświadczenie będzie procentować i każdy zacznie dokładnie rozumieć, o co tak naprawdę chodzi w skutecznym podrywaniu.

Za cenne wskazówki dziękujemy portalowi ZapachFeromonow.com.pl

3 thoughts on “Czy skutecznego podrywania można się nauczyć ?

 1. ranerQ

  24 stycznia, 2017 at 5:07pm

  Niektórzy są lepsi w podrywaniu, a niektórzy gorsi. Lecz jak mawiają praktyka czyni mistrza.

 2. brombor

  31 marca, 2017 at 9:26pm

  Trzeba mieć to coś w sobie. BArdzo często widziałem kolegów bezskutecznie próbujących swoich metod, podczas gdy kobieta nawet na nich nie spojrzała. A podchodził inny i pstryk, była oczarowana. Z tym trzeba się urodzić 🙂

 3. Uknown

  13 lipca, 2017 at 1:22pm

  Podrywac mozna sie nauczyc tylko w jeden sposob bedac soba i nie bac sie odezwac
  oczywiscie bedac naturalnym i nie sztucznym na pokaz bo nikt tego nie lubi kobieta wtedy sama oceni czy jej sie to podoba ale one takie reczy lubia one chcam iec pewnosc czy tez je zaakceptujemy takie jakie sa …

Dodaj komentarz

Email niezostanie opublikowany. Imię i Email są obowiązkowe.