Zoptymalizuj sprzedaż biletów na swój event z platformą Ticketik

[REKLAMA]

Rosnącą wśród Internautów popularność portal Ticketik zawdzięcza wielu aspektom. Najbardziej oczywistymi z nich są rzecz jasna wygoda kupowania biletów na różnego rodzaju wydarzenia za pośrednictwem tylko jednej platformy online. Z Ticketik zyskują jednak nie tylko uczestnicy, ale i organizatorzy eventów. Skorzystaj z oferty platformy i przekonaj się, że organizacja Twojej imprezy może być prosta i przyjemna!

Prosta promocja

Zamiast inwestować w rozkręcanie całego procesu promocji swojego wydarzenia – upiecz dwie pieczenie przy jednym ogniu. Zamieść swoje wydarzenie na Ticketik i obserwuj, jak rosną Twoje zyski ze sprzedaży biletów. Dlaczego tak się dzieje? Ponieważ dzięki Ticketik docierasz do konkretnego grona odbiorców, którzy są zainteresowani właśnie Twoją imprezą. W odróżnieniu od mediów i portali ogólnoinformacyjnych – dane zamieszczane na portalu Ticketik trafiają do odbiorcy, który nie tylko zechce się z nimi zapoznać, ale i zrobi z nich użytek. Oprócz tego, Ticketik informuje o nadchodzących eventach również swoich fanów na Facebooku. Dzięki temu zamiast marnować czas i energię na promocję, która odniesie skutek lub nie – precyzyjnie trafiasz z przekazem do swoich potencjalnych gości.

 Lepsza kontrola

Narzędzia, które oferuje Ci platforma Ticketik są unikatowe, niezwykle przydatne i… całkowicie niedostępne w przypadku sprzedaży biletów drogą tradycyjną. Jako organizator eventu masz bowiem całkowitą kontrolę nad tym, kto kupuje bilety na Twoją imprezę – znasz dane wszystkich swoich gości. Możesz również skorzystać ze spersonalizowanych narzędzi statystycznych, które pozwolą Ci oszacować tempo wzrostu zysków, obliczyć zyski na dany moment i będzie przydatnym wsparciem przy planowaniu kampanii rabatowych. Jeśli okaże się, że tempo wzrostu zysków Cię nie satysfakcjonuje, a termin wydarzenia jest tuż-tuż, za pośrednictwem Ticketik możesz wprowadzić system atrakcyjnych zniżek i promocji dla kupujących bilety.

Dowiedz się więcej: http://ticketik.pl/#!/Info/DlaOrganizatorow

Zarejestruj się: http://ticketik.pl/#!/Register

Dodaj komentarz

Email niezostanie opublikowany. Imię i Email są obowiązkowe.