Prezenty personalizowane – koszule na miarę

Nie jest tajemnicą, że ogromnym zainteresowaniem cieszą się dziś prezenty personalizowane. Z pewnością po części dlatego, że rynek takich upominków jest obecnie bardzo szeroki. Coś dla solenizantów znajdą ci, którzy szukają ich wśród tanich akcesoriów, jak i prezentów premium np. jazda na torze wyścigowym, lot paralotnią itp. O wiele częściej personalizowanym prezentem jest jednak kubek, kufel, fartuch czy inny mało praktyczny produkt. Czy takim upominkiem może być personalizowana koszula? Jak najbardziej. Takie możliwości daje dziś Henderson Shirts.

Czym jest Henderson Shirts?

Wydaje się, że zakup personalizowanej odzieży jest mocno ryzykowny. Zwłaszcza jeśli jest to koszula, która musi dobrze leżeć na mężczyźnie, gdyż inaczej nie będzie się on w niej właściwe prezentował. Czy rzeczywiście można się tu pomylić? I tak, i nie.

Oczywiście zakup w ciemno, podając wymiary, które mogą i odbiegają od rzeczywistości, jest mocno ryzykowny. W przypadku Henderson Shirts ryzyko to jednak obniżono do minimum. Wszystko dlatego, że w cenie takiej koszuli znajduje się jedna darmowa poprawka, o czym za chwilę.

Sama firma to znany i ceniony producent, który w branży krawieckiej funkcjonuje od blisko dwudziestu lat. Co ważniejsze, specjalizuje się on właśnie w koszulach męskich, oferując produkty znakomite jakościowo, zawsze wykonane ze 100% bawełny. Co jeszcze? Nie bez znaczenia jest fakt, że koszule od Henderson Shirts wyróżniają też gęstość ściegu (8 uderzeń igły na cm), wyjmowane fiszbiny, ale też wewnętrzne szwy bieliźniane, co akurat przekłada się na najwyższy komfort ich noszenia.

Jak zamówić koszulę na Henderson Shirts?

Stosunkowo prosty jest też sam sposób zamówienia takiej koszuli. Wystarczy skorzystać przy tym z formularza producenta, określając w nim wszystkie niezbędne parametry. Wybrać trzeba nie tylko kolor koszuli i wymiary, ale również jej krój, ewentualne kieszenie, plisy, mankiety czy guziki. To wszystko pozwala na zamówienie koszuli niepowtarzalnej i skrojonej na miarę. Dodatkowo istnieje możliwość naniesienia na nią monogramów.

Co natomiast, jeśli po otrzymaniu koszuli taki produkt nie będzie właściwy pod kątem rozmiaru? To nie problem. Henderson Shirts oferuje bowiem jedną darmową poprawkę, co sprawia, że zamówienie koszuli, która nie pasuje rozmiarem, jest w zasadzie niemożliwe. To wszystko w cenie 259 zł. Ta jest bowiem stała, bez względu na personalizację takiego produktu.

Chyba nie macie wątpliwości, że taki prezent mógłby okazać się strzałem w przysłowiową dziesiątkę. Nie da się ukryć, że jest to upominek znacznie bardziej praktyczny od kubka, kufla czy wielu innych akcesoriów. Te bowiem być może są śmieszne, ale na pewno nie będą funkcjonalne i praktyczne. Na taki prezent pozwolić sobie może każdy, bo nie jest to upominek, nad którym trzeba się zbyt długo zastanawiać. Personalizowana koszula to już natomiast prezent znacznie bardziej ekskluzywny. Być może nie jest to jeszcze Rolex, ale powinien usatysfakcjonować solenizanta, gdyż przyda się na mniej i te znacznie bardziej formalne okazje.

2 thoughts on “Prezenty personalizowane – koszule na miarę

  1. Modanatak.pl

    29 listopada, 2018 at 4:08pm

    Świetny pomysł na prezent, szczególnie dla pracowników, którzy mogą takie koszule założyć choćby na imprezę firmową. Taki gest z zabawnym puszczeniem oka do pracowników, może zostac przed nich odebrany bardzo pozytywnie – firma w końcu pokazuje sie od takiej zwykłej, ludzkiej twarzy.

  2. marta

    17 stycznia, 2019 at 11:16am

    świetny artykół i pomysł na prezent . pracownicy beda zadowoleni.

Dodaj komentarz

Email niezostanie opublikowany. Imię i Email są obowiązkowe.