Jak stworzyć swoją własną unikalną koszulkę? Podpowiadamy!

Lubisz klasyczne T-shirty lub koszulki polo, ale nie przepadasz za tymi jednolitymi? A może masz dość sztampowych, nic nieznaczących grafik na ubraniach z sieciówek i chciałbyś wykreować swoją własną minikolekcję? Zobacz, jak stworzyć koszulki z nadrukiem wykorzystując haft komputerowy, i to bez wychodzenia z domu!

Jaki nadruk wymyślić?

Wbrew pozorom nie jest tak trudno stworzyć własną grafikę. Czasem wystarczy tylko prosty pomysł, znaleziony w Internecie obraz (pozbawiony praw autorskich), ciekawe hasło wymyślone przez Ciebie – i już możesz mieć swój oryginalny T-shirt, którego nie będzie miał nikt inny. Wybierz ulubiony cytat z filmu lub serialu, wstaw pasujące zdjęcie i gotowe! Koszulka z nadrukiem może też zostać ozdobiona na przykład Twoim własnym logo, czyli ksywką lub imieniem, ze specjalną, unikatową czcionką. Ciekawym wyborem jest haft komputerowy, który umożliwia stworzenie prostego logo lub napisu ozdobnymi nićmi i daje naprawdę trwały efekt.

Jakich błędów nie popełniać podczas zlecania wydruku?

Tak naprawdę ograniczać Cię może tylko Twoja wyobraźnia! Zanim jednak zdecydujesz się na zlecenie wydruku, pomyśl, jak miałby on prezentować się na T-shircie. Jeśli wybierasz haft komputerowy na bawełnie, musisz uwzględnić, że nici mają swoją masę, i jeśli wybierzesz zbyt duży obrazek, będzie on przeciążał tkaninę, rozciągał ją i źle wyglądał. Z kolei zbyt drobne szczegóły będą trudne do wykonania maszynowo, więc koszulka z nadrukiem będzie nieczytelna.

Jak wygląda projektowanie nadruku przez internet?

Na stronie T-Druk możesz znaleźć bardzo prostych w obsłudze generator grafiki, którą drukarnia naniesie na plik cyfrowy i na jego podstawie zadrukuje wybrany egzemplarz koszulki. Po wybraniu jej koloru, rodzaju i rozmiaru możesz skorzystać z wielu ciekawych narzędzi do projektowania oraz krojów czcionek. Dzięki nim stworzysz unikatowy projekt, który wystarczy zatwierdzić i przesłać grafikom, aby przełożyli go na „język” drukarki. Dzięki temu maszynowo wykonany zostanie haft komputerowy lub nadruk na koszulce z wykorzystaniem specjalnych farb.

Dlaczego warto stworzyć samodzielnie koszulkę z nadrukiem?

Nie musisz znać się na projektowaniu graficznym, aby móc nosić samodzielnie zaprojektowane koszulki z nadrukiem. Nie musisz nawet wychodzić z domu ani zlecać tej czynności komukolwiek! Wystarczy, że na stronie drukarni skorzystasz z wygodnego generatora i spędzisz chwilę, bawiąc się w projektanta mody! Wybierając haft komputerowy lub inne metody druku, możesz realnie tworzyć swoje ubrania do noszenia na co dzień lub na wyjątkowe okazje – na przykład, gdy chcesz zaskoczyć wszystkich swoją oryginalną stylizacją na imprezie!

Zamów koszulkę z własnym nadrukiem!

To naprawdę prosty, a przy tym niebanalny sposób na to, by prezentować się inaczej niż wszyscy. Wybierając własne koszulki z nadrukiem, możesz pokazywać światu, jaki jesteś naprawdę. To usługa, która nie kosztuje wiele, dzięki możliwościom nowoczesnych maszyn, które są w stanie wykonywać nawet jednosztukowe nakłady bez utraty opłacalności. Zamów swoją unikatową koszulkę jeszcze dziś nie wychodząc z domu!

Dodaj komentarz

Email niezostanie opublikowany. Imię i Email są obowiązkowe.