Labelexpress – jak zamówić etykiety samoprzylepne online?

Wszelkiego rodzaju etykiety znajdują się dziś na wszystkich produktach i nie ma w tym nic szczególnego. Trzeba mieć na uwadze, że większość z nich jest drukowana metodą druku cyfrowego. Wydaje się, że żadnym problemem nie było ich zamówienie. Teraz, za sprawą jednej z platform, jest to jeszcze prostsze i szybsze. Mowa o Labelexpress.

Czym jest Labelexpress.eu?

Nie jest tajemnicą, że Internet daje nam obecnie ogromne możliwości. Nie inaczej jest, biorąc pod uwagę szeroko zakrojone akcje reklamowe. Dlatego wiele firm kampanie marketingowe prowadzi dla klientów, z którymi nie ma bezpośredniego kontaktu. Nie inaczej jest na płaszczyźnie poligrafii i druku wszelkiego rodzaju ulotek, materiałów reklamowych, ale również i etykiet samoprzylepnych. Jak wygląda druk etykiet za pośrednictwem tej platformy?

Na wstępie trzeba odnieść się do tego, czym w ogóle jest serwis Labelexpress.eu. Otóż to platforma etykiet samoprzylepnych, które zamówić można poprzez Internet, bez kontaktu z firmą w inny sposób. Dzięki temu jest to ogromna zaleta, ponieważ przyspiesza cały proces zamówienia, a także i samego otrzymania zamówionego produktu.

Jak zamówić etykiety na Labelexpress.eu?

Zamówienia etykiet można dokonać przez specjalną platformę. To nie wszystko, ponieważ znajdujący się tam kalkulator pomaga również w ustaleniu ceny, jaką będzie musiał ponieść zleceniodawca. W tym przypadku wiele zależy od ilości zamówienia, ale liczy się również wielkość nadruku, jak i materiał. Trzeba mieć bowiem na uwadze, że w firmie Labelexpress etykiety samoprzylepne drukowane są nie tylko na papierze, ale również i folii PP (polipropylenowej) lub folii PET (poliestrowej).

Jaka jest jakość etykiet?

Oczywiście najważniejsza jest sama jakość etykiet. Tutaj nie ma z tym większego problemu, ponieważ firma jest uznanym na rynku poligraficznym podmiotem o ogromnym doświadczeniu. Sam druk etykiet to natomiast specjalność firmy, która do zadruku materiałów wykorzystuje druk cyfrowy. To ważne z punktu widzenia jakości w odniesieniu do ceny. Druk cyfrowy pozwala bowiem, bez utraty jakości i w atrakcyjnej cenie, drukować nawet pojedyncze etykiety samoprzylepne. O doświadczeniu dobrze świadczy też zasięg realizowanych usług. Firma drukuje je bowiem nie tylko dla klientów z Polski, ale również Europy, a nawet całego świata.

Poza tym firma zapewnia natychmiastową realizację zlecenia, a przy tym elastyczne metody płatności oraz różne formy dostawy, w tym odbiór osobisty. Jeżeli to inna forma, etykiety do klienta często dostarczane są przez firmę kurierską. Z reguły czas realizacji jest na tyle krótki, że u klienta są one już w ciągu trzech dni od złożenia zamówienia.

Korzystne są też warunki ilościowe. Firma drukuje już od 500 sztuk etykiet. To ważne, ponieważ z oferty korzystają również mniejsze przedsiębiorstwa. Poza tym to dobra okazja, aby sprawdzić testową wersję etykiet, jeżeli przedsiębiorcy zależy, aby zweryfikować ich wygląd.

Dodaj komentarz

Email niezostanie opublikowany. Imię i Email są obowiązkowe.