Codziennie w dobrej formie!

Co raz więcej mówi się o standardach wytwarzania suplementów diety, a właściwie o tym co składa się na tabletkę. W wielu przypadkach są to składniki, stosowane po to, aby obrała ona odpowiedni kształt, formę czy kolor. Świadomie nie chcielibyśmy dostarczać ich swojemu organizmowi – syrop glukozowy, olej palmowy, stearynian magnezu, oczyszczony talk, fosforan wapnia, słodziki, czy laktoza… Niektóre z nich wcale nie są obojętne dla naszego zdrowia.

Właśnie dzięki edukacji, świadomość każdego z nas zwiększa się i chcemy dostarczać sobie tylko produkty dobrej i sprawdzonej jakości. Takie, które wspomagają nasz organizm bez sztucznych wypełniaczy, barwników, konserwantów i polepszaczy smaku.

 

Polska jakość

Bezpieczeństwo, skuteczność i najwyższa jakość składników, to priorytet polskiej firmy Diagnosis S.A. Tworząc specjalistyczną linię suplementów diety Vitter Pure na pierwszym miejscu firma postawiła sobie zdrowie, potrzeby i oczekiwania konsumentów.

Co to jest Vitter Pure?

To linia dwudziestu suplementów diety w formie proszku, które posiadają prosty i przejrzysty skład. Na produkty Vitter Pure składają się mieszanki witamin i minerałów, składników roślinnych (w tym ekstraktów) oraz składniki specjalistyczne takie jak kolagen, diosmina czy bioflawonoidy cytrusowe. Dzięki formie proszku są one wygodne w stosowaniu, idealne jako dodatek do napojów i posiłków, bez dodatku cukru, a dzięki załączonej miarce – proste w porcjowaniu.

Suplement w proszku, jak go stosować?

– dodaj do ulubionego koktajlu,

– wymieszaj z wodą,

– dodaj do jogurtu, owsianki lub musli.

Suplementowanie jeszcze nigdy nie było tak proste i przyjemne 🙂

O Vitter Pure zdań kilka…

– są idealne jako dodatek do ulubionych napojów i posiłków,

– nie zawierają substancji wypełniających, konserwantów i sztucznych barwników,

– są bezglutenowe (za wyłączeniem zielonego jęczmienia),

– posiadają starannie wyselekcjonowane składniki wysokiej jakości,

– są bez dodatku cukru,

– w ofercie znajdują się także propozycje odpowiednie dla wegan i wegetarian.

Prowadzenie zdrowego stylu życia i stosowanie zrównoważonej, zróżnicowanej diety jest niezbędne dla zachowania dobrego stanu zdrowia. Dlatego już dziś zadbaj o siebie z Vitter Pure i budź się codziennie w dobrej formie!

Wiesz już, który z produktów chciałbyś wypróbować?

Więcej informacji oraz przepisy na zdrowie koktajle: www.vitterpure.pl

One thought on “Codziennie w dobrej formie!

  1. Justyna

    31 lipca, 2019 at 11:17pm

    Najprostsze zastosowanie suplementu, jako dodatek do… 🙂 trzeba będzie wypróbować.

Dodaj komentarz

Email niezostanie opublikowany. Imię i Email są obowiązkowe.